Chcesz cieszyć się pięknym i efektownym uśmiechem?

Zdrowy, biały i pełny uśmiech jest bardzo pożądany wśród kobiet i mężczyzn. Osoby posiadające pełne uzębienie mogą cieszyć się pełnią życia, uśmiechać się w każdym momencie i olśniewać innych swoim urokiem. Jednak w życiu każdego człowieka mogą pojawić się problemy w uzębieniu lub nagłe wypadki prowadzące do usunięcia zęba. Rozwój medycyny i technologii sprawił, że na tego typu problemy znaleziono złoty środek, a jest nim dziedzina implantologii.

Implantologia zajmuje się odbudową brakującego zęba, zastępując puste miejsce implantem (tytanowym elementem). Implant doskonale imituje ząb i jest umieszczany podczas małoinwazyjnego zabiegu w kości szczęki lub żuchwy. Zabieg implantacji jest bezbolesny i pozwala przywrócić estetyczny wygląd uzębieniu. Gwarantuje zdrowo wyglądający uśmiech na długie lata.

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy – implanty zębowe Wrocław

Jeżeli mamy problem ze swoim uzębieniem i zastanawiamy się nad wstawieniem implantu powinniśmy zdecydować się na renomowane Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Zabiegi chirurgii implantologicznej w Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy są wykonywane przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę oraz doświadczenie. Implanty zębowe Wrocław wstawiane są przez wyszkolonych lekarzy chirurgów dysponujących nowocześnie wyposażonymi gabinetami. W gabinetach znajduje się wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny pozwalający na przeprowadzenie tomografii komputerowej lub skorzystanie z mikroskopu zabiegowego, a także pomocne urządzenia chirurgiczne (diatermia chirurgiczna, piezochirurgia , wirówka i wiele innych). Więcej informacji odnośnie działania i specjalizacji Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy można dowiedzieć się na chirurgia twarzy.

Jak wygląda zabieg implantacji w Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy?

Implanty zębowe Wrocław to doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą czuć się bezpiecznie, mieć fachową opiekę oraz być pewnymi, że zabieg implantologii się powiedzie. Zanim dojedzie do zabiegu pacjenci kierowani są przez specjalistów na badanie stomatologiczne oraz szczegółową diagnostykę (tomografia komputerowa). Otrzymane  wyniki badań są podstawą do dobrania rodzaju implantu oraz zaplanowania całej procedury.

Implanty zębowe Wrocław w wielu przypadkach mogą być umieszczone podczas jednej wizyty połączonej z usunięciem chorego lub zniszczonego zęba.  Jednak zdarzają się również pacjenci wymagający dodatkowych zabiegów przed implantacyjnych. Tego typu zabiegi służą odbudowie lub regeneracji tkanek, w których ma się znaleźć wstawiony implant.

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy zajmuje się różnego rodzaju leczeniem implantacyjnym. Najczęściej jest to leczenie jednoetapowe polegające na podaniu znieczulenia, usunięciu korzenia zęba, wprowadzeniu implantu stomatologiczne, uzupełnieniu tymczasowego zęba, wygojeniu (4-8 miesięcy oraz ostatecznym uzupełnieniu zęba.

Chirurdzy z Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy podejmują się również leczenia dwuetapowego, które naprzemiennie nazywane jest implantacją odroczoną. Podczas leczenia dwuetapowego dochodzi do usunięcia korzenia zęba w sposób automatyczny, wówczas pacjent potrzebuje dodatkowe 2 lub 3 miesiące na całkowite wygojenie rany i dalsze konturowanie zabiegu.

Zabiegi implantacji w Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy w zależności od potrzeb polegają także na wprowadzeniu implantu w miejsce istniejącego braku zębowego. W takich przypadkach pacjent otrzymuje znieczulenie i natychmiastowo w wolne miejsce wprowadzany jest implant stomatologiczny. Ponadto zabieg wymaga jeszcze uzupełnienia tymczasowego, wygojenia implantu oraz ostatecznego uzupełnienia zęba.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *