Chcesz mieć gładkie ciało? Wybierz odpowiedni zabieg z udziałem lasera Vectus dla siebie

Współcześnie depilacja laserowa jest bardzo chętnie wykonywanym zabiegiem. Doceniają ja zarówno kobiety jak i mężczyźni. Pozwala skutecznie i w komfortowych warunkach pozbyć się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa pojawiła się już wiele lat temu na rynku kosmetycznym. Jednak początkowo dawała dość słabe efekty i była uznawana za bolesną metodę. Obecnie jest bezpiecznym i wygodnym zabiegiem, który gwarantuje gładkość i praktycznie całkowite pozbycie się owłosienia.

Genialnym urządzeniem wykorzystywanym do depilacji laserowej jest laser Vectus. Wynaleziony został przez grupę naukowców z Harvard University podczas licznych badań i prac. Działa wykorzystując technologie fototermolizy selektywnej, dzięki której skutecznie działa na włos i zwartą w nim melaninę.

Depilacja laserowa – poszczególne partie ciała

Laser Vectus jest urządzeniem diodowym wytwarzającym wiązkę światła o długości 800nm. Dokładnie kieruje światło na łodygę włosa, uszkadza komórki mieszka włosowego i zapobiega ich regeneracji.  Wykorzystywany jest do depilacji różnych partii ciała. Wystarczy kilka zabiegów odpowiednio rozłożonych w czasie i można cieszyć się gładką skórą.

Depilacja laserowa pach

Najczęściej wybieranym zabiegiem jest depilacja laserowa pach. Wykonują ją kobiety oraz panowie, którzy chcą pozbyć się włosków, zwiększyć swój codzienny komfort i zadbać o higienę. Usunięcie włosów z okolicy pach pozwala zatrzymać rozwój bakterii, które pojawiają się w wyniku osadzania potu na włoskach. Depilacja laserowa pach z wykorzystaniem lasera Vectus zapewnia bezbolesny i komforty zabieg usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg to zabieg wykonywany głównie przez kobiety. Gwarantuje skuteczne pozbycie się owłosienia z łydek oraz ud. Dodatkowo laser Vectus sprawia, że zabieg jest przyjemny i nie dochodzi do żadnych podrażnień. Nie ma również problemu z wzrastającymi włoskami, które często są przyczyną stosowania depilatora.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Laser Vectus świetnie sprawdza się w okolicach intymnych. Ze względów bezpieczeństwa mogą z niego korzystać jednie kobiety. Laserem Vectus można wydepilować cały obszar strefy intymnej, nawet szparę pośladkową. Dodatkowo można wybrać dowolny kształt zarostu lub całkowicie go usunąć. Najchętniej wybierana jest opcja depilacji brazylijskiej i francuskiej.

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy to skuteczne usuwanie wąsika u pań oraz mocnego damskiego owłosienia w okolicy brody. Mężczyźni mogą za pomocą depilacji laserowej twarzy wykonywać korektę kształtu zarostu.

Depilacja laserowa pleców i klatki piersiowej

Polecana jest osobom mającym mocne, ciemne i gęste włosy w okolicach pleców i klatki piersiowej. Korzystać z niej mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Owłosienie na klatce piersiowej lub plecach jest bardzo krępujące i niełatwe do samodzielnego usunięcia. Laser Vectus pozwala skutecznie i bezboleśnie pozbyć się owłosienia właśnie z tych partii ciała.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *