Czy feromony działają?

W obecnych czasach na rynku znajdziemy szereg feromonów męskich, które mają na celu podnieść naszą atrakcyjność, jak również spowodować orgazm. Należy jednak zaznaczyć, iż pomoc w osiągnięciu orgazmu pomogą nam także tabletki na erekcję, których dawkę należy skonsultować z odpowiednim lekarzem. W przeciwieństwie do feromonów, które może stosować na własną rękę. Feromony są to substancje semiochemiczne, które składają się z kilku substancji chemicznych, aczkolwiek zazwyczaj jeden składnik jest tym dominującym. Do najczęściej stosowanym składników zawartych w feromonach męskich należy zaliczyć: adrostadienon, adrosteron, jak również androstenol. Jeżeli chodzi o adrostadienon to jest to składnik, który wpływa w odpowiedni sposób na emocje i zwiększa tętno. Z kolei adroteron jest składnikiem, który sygnalizuje, iż mężczyzna jest typem zwycięzcy. Natomiast androstenol jest składnikiem, który poprawia nastrój i wpływa na pobudzenie seksualne. Opinii o feromonach jest wiele, aczkolwiek jedno trzeba im przyznać: są one skuteczne, a także w pełni bezpieczne. Do najpopularniejszych feromonów męskich zalicza się przede wszystkim:

– Miyoshi

– Cacharel

Pheromax

– BTB

– Love Desire

– Pheromone Essence For Men

Czym kierować się przy zakupie odpowiednich feromonów?

Otóż na rynku jest wiele produktów o słabych działaniu, są to zazwyczaj podróbki dobrych feromonów męskich. W związku z czym najczęściej tanie feromony praktycznie w ogóle nie zawierają odpowiednich substancji, które mogłyby przynieść zadowalający efekt. Przy zakupie należy więc kierować się:

– ceną danego produktu

– miejscem zakupu, gdyż feromony należy kupować jednie ze sprawdzonych źródeł

Feromony męskie

Feromony są fantastycznym dodatkiem do naszej osobowości. Tak jak suplementy diety mają wpływ na kondycję naszego zdrowie, to w taki sam sposób feromony mają wpływ na wspomaganie naszej atrakcyjności. Według badań dotyczących feromonów męskich, ważną kwestią jest, iż działają one na kobiety praktycznie 200% bardziej, niż inne specyfiki. Kobiety są podatne na feromony w szczególności w czasie menopauzy. Kolejną interesującą kwestią jest to, że feromony możemy łączyć z naszymi ulubionymi perfumami. Dzięki temu możemy osiągnąć jeszcze lepszy efekt przyciągnięcia do nas partnerki. Feromony męskie uchodzą za silniejsze, od feromonów damskich, zapewne z tego względu, iż są zawarte w nich zdecydowanie mocniejszych związki chemiczne. W szczególności androstadienon, który występuję między innymi w męskim pocie, jak również w nasieniu.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *