Domki letniskowe- pytamy eksperta o szczegóły

Ze względu na rozpoczynający się okres grillowy postanowiliśmy przybliżyć temat domków letniskowych, które zapewnią, że nasze imprezy odbędą się niezależnie od pogody. Oprócz zastosowań czysto rekreacyjnych, taka konstrukcja pozwoli nam przechować w bezpieczny sposób rowery czy sprzęt ogrodowy. Szukając innych zastosowań znaleźliśmy przypadki wykorzystania domku letniskowego jako biuro, siłownia czy miejsce do spa. Co w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na zakup takiego domku. Gdzie znaleźć odpowiednią ofertę, która pozwoli nam bez zmartwień zapewnić sobie budowlę, która spełni nasze oczekiwania, zarówno względem bezpieczeństwa, jakości jak i estetyki? Z odpowiedzią przychodzi lider rynku, który od ponad 10 lat produkuje altany, domy letniskowe i garaże z drewna.

Eko Architektura, czyli najniższa cena i standard premium

Firma Eko Architektura posiada w swojej ofercie bogatą gamę różnorakich budowli, które mogą stanowić dopełnienie naszej działki. Oprócz domków letniskowych, w ofercie sklepu znajdziemy altany, wiaty, garaże i sauny. Producent stawia na indywidualność, dając możliwość negocjacji cen i samodzielnego wybierania wykończeń, metrażu czy komponentów.

Postanowiliśmy poszerzyć horyzont i zaprosić do wywiadu dyrektora firmy- Przemysława Balcewicza. Poniżej znajduje się zapis z rozmowy.

  • Dzień dobry, w imieniu czytelników chciałbym Panu bardzo podziękować za spotkanie i rozmowę. Myślę, że ten wywiad pomoże wielu osobom, które rozważają zakup produktu tego typu. Czy mógłby Pan opisać, co wyróżnia Wasze produkty na tle konkurencji?
  • Dziękuje bardzo za zaproszenie. Jest mi bardzo miło, że mogę pomóc i opowiedzieć o naszej firmie. W odpowiedzi na Pana pytanie- nasza firma wkłada sporo pracy, żeby być liderem na rynku. Nasi eksperci stale badają rynek, modyfikując nasze ceny w celu uzyskania najniższych cen na rynku. Oprócz tego mamy zasadę- standard premium to dla nas podstawa, która jest wliczona w cenę domku. Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo jesteśmy otwarci na wizję klientów, często współtworząc projekty z nimi. Od nich zależy metraż, rodzaj dachu czy okien, a nawet zdobienie poszczególnych elementów konstrukcji. Klienci decydują też o ilości pięter, czy grubości ścian. Naszą mocną stroną jest fakt, że realizujemy błyskawicznie zamówienia, pomimo naszego indywidualnego podejścia do każdego z nich. Całkowity czas realizacji to 2-3 tygodnie od momentu złożenia zamówienia, czego nie może zagwarantować nasza konkurencja.
  • Możliwości decydowania o szczegółach faktycznie są ważne dla klientów. Wspomniał Pan o czasie oczekiwania na zamówienie, a jak wygląda sprawa montażu? Ile trwa „złożenie” takiego domku?
  • Czas zamontowania domku jest zależny od paru czynników. Przede wszystkim dużą rolę odgrywa tutaj metraż- powierzchnie do 7m montujemy w 1 dzień, do 20 mmontujemy w 2 dni. W wyjątkowych zamówieniach, kiedy metraż wynosi nawet 90mtaki metraż zajmuje około 14 dni. W przypadku większych konstrukcji informacji udzielają nasi handlowcy. Drugim czynnikiem, od którego zależy szybkość montażu jest wybrany zestaw. Zestawy różnią się ilością elementów, rodzajami zdobień i wykończeń, co wpływa na różny poziom zaawansowania, który w zależności od trudności wymaga więcej lub mniej czasu.
  • Wspomina Pan o różnych modelach domków i bogatej ofercie. Czym różnią się poszczególne modele?
  • Nasze domki letniskowe różnią się przede wszystkim grubością ścian- można wybrać ściany pojedyncze lub dwuścienne, które są ocieplane. Poszczególne zestawy różnicuje również zawartość zestawu, czyli ilość elementów. Z czynników estetycznych w grę wchodzi design okien czy drzwi lub wygląd architektoniczny, na który składa się rodzaj dachu. Klient może zdecydować, czy chce dach jednospadowy, dwuspadowy czy czterospadowy. 
  • Bardzo dziękuje Panu za wywiad. Myślę, że będzie pomocny podczas planowania zakupu takiego domku.
  • Również dziękuje i polecam nasze produkty.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *