mata masujaca casada body shape

Mata masująca BodyShape Casada – cena, opinie

Wiemy, jak ważne dla zdrowia jest prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia oraz sprawność mięśniowa i wytrzymałość kostna. Aby cieszyć się doskonałą kondycją organizmu, dzięki równomiernemu natlenieniu komórek, warto regularnie stosować masaże, aktywność fizyczną oraz zdrową dietę. Dla tych z Państwa, którzy nie mogą regularnie odwiedzać salonu masażu, firma Casada przygotowała innowacyjne rozwiązanie, które pozwala w zaciszu domowym korzystać z zalet, jakie w wyniku działania masażu mają wpływ na funkcjonowanie organizmu. Urządzenie BodyShape, o którym chcę porozmawiać z przedstawicielką firmy Clavam, zajmującej się dystrybucją produktu na polskim rynku, jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego masażu. Przekonajmy się za tym, na czym polega jego działanie. Z panią Magdą Jaworską, wieloletnim pracownikiem Clavam, będę rozmawiała o zaletach maty masującej BodyShape.

Na wstępie chcę zapytać, jakie są dane techniczne urządzenia i do czego służy.

M. Jaworska: Witam serdecznie, urządzenie BodyShape firmy Casada, o którym dziś porozmawiamy, jest matą masującą, która na zasadzie wibracji masuje w dziesięciu polach wibracji, podzielonych na pięć stref. Mata masująca jest urządzeniem o mocy 30 W, o możliwym czasie pracy 15 minut. Jej uniwersalne wymiary, 176×61 cm oraz możliwość łatwego złożenia sprawiają, że przechowywanie nie stanowi problemu. Niezwykła lekkość maty masującej BodyShape, stanowiąca 2,1 kg umożliwia transport urządzenia, a dołączony do zestawu zasilacz samochodowy stwarza możliwość użytkowania urządzenia w podróży, co znacznie wpływa na komfort, zwłaszcza przy dłuższych podróżach. Mata masująca BodyShape Casady służy do poprawy funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego. Dzięki stymulacji działania, odżywieniu i natlenieniu wszystkich komórek organizmu, poprawia się działanie wszystkich układów. Mata BodyShape działa również relaksująco. Dzięki regularnemu stosowaniu urządzenia, można zniwelować skutki codziennego stresu, poprzez możliwość odprężenia się po ciężkim dniu. 

Zastanawiam się, jak używać urządzenia BodyShape, aby wykorzystać jego potencjał, czy obsługa maty nie będzie problemem?

M. Jaworska: Mata wibracyjna BodyShape to urządzenie, które posiada zarówno programy automatyczne, jak i manualne. Zintegrowany pilot, który współpracuje z matą BodyShape, umożliwia sterowanie, dostosowane do potrzeb użytkownika. Mata BodyShape, która jest pierwszą matą wibracyjną w kolekcji Casada Healthcare posiada szereg udogodnień, które w prosty sposób można stosować lub wyłączyć przy użyciu pilota. Funkcja grzania, która dostępna jest w dwóch polach grzewczych, może zostać wyłączona w dowolnym momencie trwania cyklu masażu. Mata wibracyjna BodyShape posiada pięć programów automatycznych, dzięki którym możemy dostosowywać rodzaj masażu do aktualnych potrzeb. W ramach automatycznych programów masujących, możemy regulować intensywność działania urządzenia na trzech dostępnych poziomach. Mata masująca BodyShape, wyposażona w dziesięć pól wibracji, stwarza duże możliwości wyboru masażu w pięciu, oferowanych przez producenta strefach masujących. Działanie maty BodyShape jest nieskomplikowane. Pilot doskonale spełnia swoją funkcję, pozwalając sterować urządzeniem, aby w dowolnej chwili móc zmienić ustawienia lub wyłączyć niektóre funkcje.

Pani Magdo, proszę o opinię, dla kogo będzie odpowiednie urządzenie BodyShape?

M. Jaworska: Mata masująca BodyShape firmy Casada, będzie użytecznym urządzeniem przede wszystkim dla osób, ceniących i praktykujących zdrowy styl życia. Pobudzające ukrwienie masaże mają doskonały wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, stymulując układ krążenia do prawidłowego działania, dzięki któremu cały organizm pracuje prawidłowo. Osoby z dolegliwościami bólowymi w obrębie kręgosłupa, zarówno na odcinku szyjnym, jak lędźwiowym, odczują dużą ulgę, mogąc w domu cieszyć się odprężającym masażem, powodującym rozluźnienie mięśni, mniejsze napięcie, mające wpływ na dolegliwości. Jeśli mamy problemy, związane z prawidłowym przepływem płynów ustrojowych, mata masująca BodyShape z pewnością pozytywnie wpłynie na poprawę działania układów. Urządzenie BodyShape jest produktem idealnym dla osób, które wiele godzin spędzają w samochodzie. Zachowanie siedzącej pozycji przez wiele godzin, powoduje często obciążenie, skutkujące bólem w okolicy kręgosłupa, barków. Stosowanie maty masującej w podróży pozwoli pozbyć się tych ograniczeń. Według opinii osób podróżujących, mata BodyShape znacznie zwiększa komfort w samochodzie, a dołączony zasilacz samochodowy ułatwia obsługę urządzenia.

Gdzie można zakupić matę BodyShape? Czy jest dostępna stacjonarnie lub w sprzedaży internetowej?

M. Jaworska: Urządzenie, produkowane przez firmę Casada, jest produktem, którego dystrybucją na polskim rynku zajmuje się wyłącznie firma Clavam, z którą współpracuję. W ramach działania przedsiębiorstwa Clavam, organizowane są pokazy działania i zastosowania produktów, dzięki którym mają Państwo możliwość zobaczenia, jak prezentuje się urządzenie, poznania na żywo sposobu działania oraz samodzielnego uruchomienia, dzięki któremu obsługa produktu nie będzie stanowiła problemu. Firma Clavam prowadzi jedynie sprzedaż bezpośrednią, dzięki której możemy tworzyć relację z klientem. Znikają bariery, a prezentowane urządzenia nie są dla Państwa jedynie wirtualnym zdjęciem, a namacalnym produktem, który można osobiście dotknąć, przetestować oraz na miejscu zadać wszelkie pytania, związane z jego działaniem. 

Zastanawiam się, czym wobec tego są oferty maty wibracyjnej, które znalazłam w internecie?

M. Jaworska: Zdarza się, że w sieci można znaleźć wiele ofert, które nie do końca są zgodne z opisem oraz nie mają nic wspólnego z oryginalnym urządzeniem, na bazie którego prezentują swoje opisy. Często takie oferty kuszą atrakcyjną ceną, dodatkowymi rabatami, ciekawą szatą graficzną strony, jednak ostrzegam Państwa przed takimi propozycjami. Podrabiane produkty po pierwsze nie mają pięcioletniej gwarancji, którą posiada oryginalne urządzenie BodyShape Casada. Jakość ich wykonania odbiega od najwyższych standardów, stosowanych przez producenta. W związku z tym trwałość takich przedmiotów oraz działanie, pozostawiają wiele do życzenia. Aby cieszyć się niezawodnym, sprawnie i długoletnio działającym produktem, należy wybrać urządzenie oryginalne, które działa na podstawie najlepszej jakości podzespołów, spojonych doskonałym materiałem.

Czy cena podróbek znacznie różni się od ceny maty masującej BodyShape?

M. Jaworska: W ofertach sprzedaży internetowej możemy znaleźć zróżnicowane jakościowo i cenowo urządzenia. Pamiętać jednak należy, że wysoka jakość działania produktu wiąże się bezpośrednio z jego ceną. Im cena niższa, tym jakość mniejsza. Oryginalna mata wibracyjna BodyShape, dostępna na pokazach firmy Clavam, kosztuje 10700 PLN, co jest odzwierciedleniem jej funkcjonalności oraz doskonałej jakości, gwarantującej trwałość. Inwestując w oryginalny produkt, będziecie Państwo korzystali bezawaryjnie z urządzenia przez wiele lat.

Dziękuję pani Magdzie Jaworskiej za szczegółowe wyjaśnienie specyfikacji maty BodyShape. Dzięki tym wskazówkom można stworzyć opinię na podstawie której uda się podjąć decyzję o zasadności zakupu urządzenia.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *