Pokazy firmy Clavam Sp. z o.o – sprawdź jakie kupisz! Cena oraz opinie

Nie ma w marketingu bardziej kontrowersyjnego sposobu sprzedaży, jak objazdowe pokazy i spotkania, na których oferowany jest określony produkt. Na forach internetowych można znaleźć negatywne opinie o firmach organizujących takie pokazy. Również patrząc na przykłady z życia, każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, która została oszukana przez nieuczciwych sprzedawców na nie do końca legalnych pokazach. Często występującym zarzutem pod adresem tego typu spotkań, jest zbyt wysoka cena w porównaniu do jakości produktów. Jednak, czy ta negatywna opinia o tym sposobie sprzedaży jest na pewno uzasadniona?

Aby w pełni odpowiedzieć na to pytanie warto poznać firmę, która profesjonalnie zajmuje się sprzedażą produktów na objazdowych pokazach. Jedną z największych tego typu firm w Polsce jest Clavam Sp. z o.o. Od wielu lat zajmuje się ona profesjonalnym doradztwem i oferowaniem produktów bardzo dobrej jakości na objazdowych pokazach. Do tego firma słynie z tego, że ceny, oferowanych przez nią produktów nie zawierają wygórowanej marży i są właściwe do ich jakości.

Dlatego poprosiliśmy o rozmowę Pana Cezarego Kozłowskiego, który jako specjalista ds. sprzedaży oraz wieloletni pracownik firmy Clavam jest w stanie najlepiej przybliżyć nam specyfikę tej formy sprzedaży oraz czy warto mieć jeszcze zaufanie do objazdowych pokazów.

Opinie na temat pokazów objazdowych oraz firmy Clavam

– Panie Cezary w pierwszej chwili chciałbym bardzo podziękować za przyjęcie zaproszenia. Jednak zacznijmy od tematu, który najbardziej kojarzony jest z objazdową sprzedażą produktów różnych marek. Czy może Pan powiedzieć skąd bierze się tak negatywna opinia na temat tej formy sprzedaży?

– Oczywiście. Z tą negatywną opinią na temat pokazów objazdowych nasza firma musi zmagać się już od wielu lat. Bardzo łatwy dostęp do produktów słabej jakości, które mają za zadanie imitować oryginalne marki, sprawił że na rynku pojawiło się wielu oszustów, chcących zarobić łatwe pieniądze. Im sposób działania jest prosty, zakupują sprzęt słabej jakości za bardzo niską cenę. Następnie szukają starszych i naiwnych osób, które niejednokrotnie są samotne i potrzebują po prostu kontaktu z drugim człowiekiem. Grając na emocjach z zimną krwią sprzedają słabe produkty po zawyżonych cenach.

– Jak w takim razie odróżnić oszustów od profesjonalnej firmy? Co można doradzić swoim rodzicom i dziadkom, aby nie dali się oszukać?

– Oszuści to zazwyczaj osoby, które nigdy nie miały styczności ze sprzedażą. To prości ludzie, którzy chcą jedynie szybko zarobić. Ich pokazy charakteryzują się brakiem profesjonalizmu i odpowiedniego przygotowania. Dodatkowo oferowane przez nich produkty są bardzo niskiej jakości. Jeśli mamy wątpliwości, co do autentyczności firmy warto sprawdzić ją w internecie lub zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu, aby sprawdzić czy organizowany pokaz odbywa się danego w dnia w mieście. Kolejnym ważnym zagadnienie jest fakt, że takie fałszywe pokazy nigdy nie są w pełni legalne.

– Jak mają się te negatywne opinie do firmy Clavam Sp. z o.o.?

– Pomimo ciągłej potrzeby walczenia z negatywnymi opiniami firma Clavam zyskała już na polskim rynku bardzo dobrą reputację. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy do dziś korzystają z zakupionych produktów. Kluczem do naszego sukcesu jest oferowanie produktów najwyższej jakości oraz profesjonalne podejście do klienta.

Jak działa i co oferuje firma Clavam?

– Przejdźmy teraz do samej firmy Clavam Sp. z o.o. Czym dokładnie zajmuje się spółka? Czy ma wpływ na jakość i cenę oferowanych produktów?

– Clavam Sp. z o.o. to firma pośrednicząca, między producentem, a klientem. Jednak pomimo, że nie mamy wpływu bezpośredniego na etapy produkcji to wszystko inne odbywa się z ścisłą współpracą z dystrybutorami. Na obecną chwilę współpracujemy z markami Casada, Venice, Clean King oraz Mediair. Dzięki temu, że sprzedajemy produkty tych firm na szeroką skale, to możemy negocjować stawki, co przekłada się na obniżenie ostatecznej ceny produktu.

– Wspomniał Pan już o markach jakie sprzedajecie. Jaką dokładnie ofertę przedstawia Clavam Sp. z o.o.?

– W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

  • maty BodyShape firmy Casada
  • solidne garnki marki Venice
  • odkurzacze Clean King
  • wygodne materace Mediair 3D

Maty Casada BodyShape – podstawowe informacje

– Czy mógłby Pan przybliżyć pierwszy produkt z listy, czyli maty BodyShape firmy Casada?

– Jest to jedno z tych urządzeń, które sam używam w domu i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Mówiąc najogólniej są to maty przeznaczone do masażu wibracyjnego w warunkach domowych. Każda mata posiada aż 10 pól wibracyjnych, które podzielone są na osobne strefy. Dodatkowo urządzenie posiada wiele ciekawych funkcji i programów. Jedną z nich jest funkcja ogrzewania, która bardzo dobrze wpływa na napięte mięśnie pleców. Stopień wibracji oraz rodzaj programu może być ustawiony za pomocą pilota. Bardzo lubię ten produkt, nie tylko ze względu, że sam z niego korzystam, ale też że sprzedając go wiem że może on pomóc ludziom w walce z uciążliwym bólem pleców. Jest to jedno z najczęściej sprzedawanych urządzeń w naszej ofercie.

Garnki marki Venice – jakość wykonania i ich trwałość

– Czy garnki firmy Venice również chętnie Pan używa w swoim prywatnym życiu?

– Niestety jestem kiepskim kucharzem i nieczęsto zaglądam do kuchni. Dodatkowo często rozjazdy sprawiają, że rzadko mam możliwość gotowania samemu. Jednak garnki marki Venice cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Są one wykonane z bardzo solidnego materiału, co sprawia że jest to inwestycja na wiele lat. Ponadto firma Venice zwraca szczególną uwagę nie tylko na jakość, ale na fakt by gotowanie w ich garnkach było bezpieczne i zdrowe. Sprzedawana przez nas zestawy, zawierają wiele różnych pojemności garnków, ale również zawierają zestawy do gotowania na parze. Na pewno, gdybym częściej przebywał w kuchni to zakupiłbym kilka garnków marki Venice.

Odkurzacze Clean King – wysoka jakość na lata

– Jak w takim razie wygląda sprawa z odkurzaczem Clean King? Czy mógłby Pan coś więcej opowiedzieć o tym produkcie?

– Moim zdaniem w żadnym domu nie powinno zabraknąć porządnego odkurzacza. W tym przypadku bardziej jednak można mówić o urządzeniu wielofunkcyjnym niż o prostym odkurzaczu. Firma Clean King zadbała o to by oferowany przez nią sprzęt nie tylko służył przez lata, ale także by zapewniała jak największą liczbę przydatnych funkcji. Odkurzacze Clean King poza czyszczeniem podłóg, sprawdzą się idealnie do odkurzania tapicerki czy sprzątania mebli. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję odświeżania i nawilżania powietrza.

Materace Mediair 3D – wygoda i zdrowie

– Czy materace Mediair 3D również cieszą się dużym powodzeniem?

– Zdecydowanie tak. Jest to kolejny produkt, który chętnie wykorzystuje jak jestem w domu. Materace Mediair 3D zapewniają nie tylko bardzo dużą wygodę, ale świetnie nadają się do profilaktyki schorzeń kręgosłupa. Z własnego doświadczenia mogę dodać, że wcześniej z powodu bólu pleców nie mogłem nigdy przespać całej nocy. Z tym materacem nie jest to żaden problem. Do bardzo dużych plusów tego produktu należy też solidne wykonania i jakość.

Zakończenie

– Dziękuje Panie Cezary za poświęcony czas i za to, że pokazał nam Pan z innej perspektywy sprzedaż przez pokazy i spotkania.

– Również bardzo dziękuje za rozmowę. Życzę ostrożności i unikania pół legalnych pokazów i zapraszam na spotkania organizowane przez firmę Clavam.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *