Pokazy i prezentacje firmy Palatinus Sp. z o.o. – opinie – doskonała okazja na zakupy!

Ilość dostępnych na rynku akcesoriów gospodarstwa domowego może działać przytłaczająco na potencjalnych klientów. Jak wiadomo, wiele z tych przedmiotów bardzo przydaje się  w codziennym życiu, jednak część z nich kupowana jest bezwiednie i po pewnym czasie albo zalega w kącie, albo też ulega zniszczeniu. Wszystkie udogodnienia, które dostępne są na rynku oczywiście, stanowią niezwykłe udogodnienie dla ludzi żyjących w XXI wieku. Warto jednak uświadomić sobie, że wiele kupowanych produktów cechuje się wysoką ceną, która nieadekwatna jest do jakości. To sprawia, że coraz większa ilość  rezygnuje z produktów lepszej jakości za nieco wyższą cenę, na rzecz tanich, awaryjnych zamienników. Jest to błędne podejście, gdyż takie urządzenia ulegają awariom i konieczne jest przeznaczanie kolejnych kwot na ich naprawę lub na zakup nowego urządzenia.

Jak nabyć urządzenia wysokiej jakości w niskich cenach?

To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób. Czy jest to w ogóle możliwe? W pierwszej kolejności urządzenia szukane są w internecie. Jedni chętnie dokonują zakupów online, a inni natomiast preferują udanie się do sklepu stacjonarnego, w którym dany produkt można obejrzeć. Dokonywanie zakupów w sklepach stacjonarnych wiążę się jednak z nachalnością sprzedawców, których zadaniem jest proponowanie modeli, które nie są kupowane i zwyczajnie trzeba się ich pozbyć. Poniższy wywiad powstał we współpracy z panem Mateuszem Rogalskim- przedstawicielem firmy Palatinus, który z powodzeniem zajmuje się sprzedawaniem wysokiej jakości mat masujących, garnków oraz odkurzaczy. Zapraszamy do przeczytania!

Wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego w najniższych cenach!

Na początku rozmowy z panem Mateuszem postanowiliśmy zapytać o konkretne informacje dotyczące firmy Palatinus. Zapytaliśmy, na czym dokładnie polega działalność firmy.

,,Do naszych zajęć należy sprzedaż wysokiej jakości garnków, mat relaksujących oraz odkurzaczy. Sprzedaż odbywa się na zasadzie spotkań z naszymi klientami. Spotkanie takie ma formę pokazu, na którym każdy klient może dotknąć, wypróbować oraz zakupić oferowane przez nasz produkty.”

Mamy świadomość, jak negatywne opinie rozsiewane są przez niektóre osoby na temat takiej formy sprzedaży. Postanowiliśmy wiec zapytać, dlatego również tę kwestię chcieliśmy poruszyć na początku naszego spotkania.

,,Niestety negatywnych opinii o sprzedaży pokazowej jest bardzo dużo. Mamy tego pełną świadomość. Każdego dnia spotykamy się z ludźmi, którzy wyrażają swoje negatywne zdanie i nie chcą skorzystać z naszego zaroszenia. Niestety takie opinie powstają z powodu szerokiej działalności oszustów. Niestety wiele osób wykorzystuje nasze dobre imię i oferuje ludziom podrobione produkty, które nijak mają się do oferowanych przez nas egzemplarzy. Chyba nie trzeba opisywać skutków tego typu działań.”

W następnej części wywiadu chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o produktach oferowanych przez markę Palatinus.

,,Wśród naszych produktów znaleźć można:

Wszystkie oferowane produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Często otrzymujemy telefony od zadowoolonych klientów, którzy proszą o pokaz dla znajomych zainteresowanych kupnem. To świadczy o najwyższej jakości naszych usług. Nasze pokazy i prezentacje są otwarte dla wszystkich chętnych, którzy mogą poznać ceny i podzielić się swoimi opiniami.”

Pan Mateusz dokładnie przedstawił również korzyści, jakie można dostrzec korzystając z oferty firmy Palatinus.

,,Jakość produktów, jakie sprzedajemy, jest tak wysoka, że dziwi nas w ogóle fakt, że wiele ludzi nie korzysta z możliwości kupna produktu, który mogą obejrzeć i przetestować. To niesłychane, że sprzedaż w sklepach internetowych jest tak duża, gdzie klient odpakowuje dopiero paczkę, kiedy przyjdzie. Nie widzi jak działa odkurzacz ani czy został wykonany z wysokiej jakości tworzyw. Spotkania umożliwiają nam bezpośredni kontakt, rozmowę oraz nawiązanie przyjemnej atmosfery. Dzięki temu możemy również pozwolić sobie na atrakcyjne obniżki cen, z których chętnie korzystają nasi klienci. Bardzo chętnie wszystkim obecnym oferujemy również bony zniżkowe oraz upominki, które idealnie sprawdzą się w kuchni.

Oszuści nie śpią!

Pracownicy naszej redakcji wielokrotnie spotkali się z twierdzeniami, iż firmy organizujące pokazy zawyżają ceny swoich produktów. Jak odniósł się do tego pan Mateusz z firmy Palatinus?

,,Zdarzyło się wielokrotnie, że podczas pokazu uczestnik wyciągnął telefon i krzyknął ,,haha zdemaskowałem Was! Tutaj ten sam produkt dostępny jest w 3 razy niższej cenie!” Jestem przekonany, ze produkty te to nic innego, jak podróbki. Jestem specjalistą w dziale sprzedaży już tyle lat, że bardzo dobrze wiem,ile kosztuje wytworzenie produktów z takich materiałów. Tak radykalne obniżenie ceny nie byłoby możliwe!”

Pan Mateusz dodał również:

,,Przestrzegam od razu Państwa przed takimi oszustami. Nasza firma od wielu lat cieszy się nienaganną opinią. Pracownicy z chęcią udają się na pokazy i wyjaśniają osobom zgromadzonym wszystkie niuanse. Nie warto wydawać pieniędzy na wątpliwej jakości urządzenia, które po kilku miesiącach spalą się lub zniszczą. Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość, gwarancja oraz najniższa cena. W sieci spotkać można wielu oszustów, którzy żerują na ludzkiej niewiedzy i wykorzystują dobre imię naszej marki. W związku z tym każdy musi zachować ostrożność, aby nie zostać oszukanym! To pół legalne pokazy!

Oferta marki Palatinus

Po tych słowach chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanych produktach. Pan Mateusz z przyjemnością o nich opowiadał:

,, Marka Palatinus specjalizuje się w sprzedaży mat relaksujących bodyshape firmy Casada, garnków Venice oraz odkurzaczy Clean King. Na początku zacznijmy od maty relaksującej. Została ona stworzona w taki sposób, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Jest składana, co sprawia, że nie zajmuje wiele miejsca. To idealna alternatywa masażu dla tych, którzy nie chcą na ten cel wydawać dużych kwot pieniędzy w profesjonalnym salonie. To też świetny pomysł na prezent dla rodziców lub dziadków, którzy skarżą się na bóle kręgosłupa. Kolejnym oferowanym produktem jest odkurzacz clean king. Produkt ten pokochały panie domu, które cenią szybkość i skuteczność sprzątania. Obecnie sprzedajemy setki tych odkurzaczy i z przyjemnością udzielamy ogromnych rabatów na kolejne zakupy dla naszych szanownych klientów. Odkurzacz ten idealnie nada się do czyszczenia nie tylko domu, ale również tapicerki, i do odkurzania sofy, gdyż wyciąga nawet najmniejsze roztocza. Jego atutem jest niewielka waga, dlatego odkurzanie stanie się przyjemnym rytuałem. Ostatnim produktem są garnki Venice pokochane przez tysiące polaków. Dostosowane zostały do płyt indukcyjnych i uzbrojone zostały w powłoki nieprzywierające, co ułatwia gotowanie i podkreśla smak przyrządzanych potraw. To idealny pomysł na prezent ślubny i do swojego domu, aby czas w kuchni był dużo przyjemniejszy.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *