Sposób na hipnotyzujące spojrzenie – Tusze do rzęs

Wyraziste spojrzenie

Nie bez powodu oczy nazywane są zwierciadłem duszy.  Oczy mówią wiele o człowieku, za pomocą nich możemy uwodzić, flirtować, gdy śmiejemy się to oczy śmieją się razem z nami. Gdy z kimś rozmawiamy – patrzymy mu w oczy, to właśnie one są pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy patrząc na twarz drugiego człowieka. Dlatego tak istotne jest, aby oczy były zawsze podkreślone oraz wyraziste. Kosmetykiem, po który najczęściej sięgają kobiety to tusze do rzęs. To właśnie ten kosmetyk nadaje większego charakteru naszemu makijażowi. Sprawia, że nasza twarz jest uwodzicielska oraz pełna wyrazu. Maskara powinna stać się stałym elementem makijażu zarówno codziennego, jak i wieczorowego. Jest niezbędnikiem kobiecej kosmetyczki.

Co możemy zyskać używając odpowiednie tusze do rzęs?

 • Rzęsy są wyprofilowane, podkręcone, dłuższe,
 • Rzęsy nabierają objętości,
 • Nawet najmniejsze, najjaśniejsze rzęsy stają się widoczne oraz podkreślone,
 • Tusze do rzęs sprawiają, że spojrzenie jest wyraziste, uwodzicielskie,
 • Tusze do rzęs wydobędą głębie spojrzenia,
 • Makijaż staje się bardziej seksowny,
 • Idealne dopełnienie oraz podstawa każdego make-up.

Rodzaje tuszów

Odpowiednio dobrane do naszych oczekiwań oraz urody tusze do rzęs są gwarancją sukcesu perfekcyjnego makijażu. Jakie rodzaje mamy do wyboru?

 • Maskara wodoodporna – taki kosmetyk jest niezwykle trwały, nie straszna mu woda, deszcz i łzy. Warto wybierać go na szczególne okazje – wesela, imprezy, plaża. Jeżeli wybierasz się na basen, a nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez makijażu, wybierz tusz wodoodporny, który zapewni Ci trwały make-up. Nie używaj jednak takiego tuszu na co dzień, bardzo ciężko go zmyć, dlatego może podrażnić powiekę i osłabić rzęsy.
 • Tusze do rzęs podkręcające rzęsy – szczoteczka takiego tuszu jest wygięta w delikatny łuk, pozwala ona na podkręcenie rzęs. Szczególnie polecana, gdy masz krótkie rzęsy. Szczoteczka estetycznie je podkręci oraz uniesie, nadając atrakcyjny wygląd.
 • Tusze pogrubiające – Jeżeli jesteś posiadaczką cienkich i rzadkich rzęs, skorzystaj z opcji tuszów, które rzęsy pogrubią, nadadzą im objętość, tworząc piękny wachlarz rzęs. Taki tusz idealnie rozdzieli każdą rzęsę, wydobywając głębie spojrzenia.
 • Tusz wydłużający – maskara idealna dla kobiet, których rzęsy są bardzo krótkie. Tusz posiada szczoteczkę, która potrafi uchwycić nawet najkrótsze rzęsy od samej nasady.

Czym kierować się kupując tusze do rzęs?

Bardzo istotnym faktem, przy zakupie idealnej maskary jest sprawdzanie zabezpieczenia znajdującego się na tuszu, które uniemożliwia otwarcie maskary przez inne kobiety, przed zakupem. Dzięki temu zyskujemy pewność, że tusz jest nowy, świeży oraz, że nie wyschnie nam zbyt szybko. Unikamy kupowania tuszów nie posiadających zabezpieczenia – większe prawdopodobieństwo szybkiego wyschnięcia tuszu.

Kupując tusze do rzęs zwracaj uwagę na takie kosmetyki, które zawierają odżywcze składniki, np. dodatek olejku arganowego. Zyskasz nie tylko piękne spojrzenie, a również odżywisz swoje rzęsy.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *