Jak wybrać dobry catering dietetyczny?

Z usług catreingu dietetycznego korzysta coraz więcej ludzi. Usługa ta również ciągle się rozwija i firmy poszerzają swoje oferty, chcąc zadowolić wszystkich klientów i trafić w ich gusta. Na rynku jest wiele firm cateringowych. Czym się kierować przy wyborze tej jednej najlepszej?

Robimy spis firm cateringowych

Stojąc przed wyborem firmy cateringowej, najpierw należy wyszukać firmy, działające w naszym mieście czy na danym obszarze. Największy wybór firm jest w większych miastach, jednak mieszkańcy mniejszych też z pewnością znajdą ofertę im odpowiadającą. Jeśli już mamy listę, następuje czas na zapoznanie się z ich dietami i ofertami. Musimy zastanowić się, nad czym najbardziej nam zależy. Czy catering dietetyczny lubin ma być tani czy może być droższy, ale wysokiej jakości. Czy bierzemy pierwszą lepszą dietę, czy chcemy, aby dieta była ułożona „pod nas”. Jeśli już określiliśmy nasze wymagania, możemy wykreślać z naszej listy firmy, które ich nie spełniają.

Jakie kryteria wziąć pod uwagę wybierając catering dietetyczny?

Wybierając firmę cateringową dobrze jest wziąć pod uwagę kilka aspektów. Wielkim plusem jest z pewnością wysoka jakość produktów, z których przyrządzane są posiłki. Dobrze, jeśli w menu znajdziemy sezonowe warzywa i owoce, kiszonki (źródło dobrych bakterii), jajka od kur z wolnego wybiegu, pełnoziarniste pieczywo, wysokiej jakości mięso (np. drób zagrodowy) i ryby. Niewskazane jest, aby dieta zawierała wysoko przetworzone produkty, słodycze, cukier, gotowe półprodukty czy dodatki chemiczne (aromaty, barwniki, polepszacze i wzmacniacze smaku itd.). Kolejną ważną kwestią jest różnorodność diet. Ważne, aby każdy mógł zmodyfikować dietę pod swoje wymagania. W Internecie możemy znaleźć wiele firm spełniających powyższe wymagania. Jedną z nich jest Dietykieta, która bezwzględnie stawia na jakość i naturę. Dodatkowym plusem dla tej firmy jest możliwość skorzystania z pomocy dietetyka. Wiele osób ma problem z doborem odpowiedniej diety i kaloryczności, a dietetyk pomoże rozwiązać ten problem.

Post Author:

1 thought on “Jak wybrać dobry catering dietetyczny?

    Karolina

    (16 marca, 2018 - 8:45 am)

    Bardzo fajny artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *