Jak wybrać pierwszy wibrator?

Zastanawiasz się nad kupnem wibratora? Masz już wybranych kilka propozycji, ale nie wiesz czym się kierować, aby bo zakupie być w pełni usatysfakcjonowana? Wibratory, choć istniejące na rynku od wielu lat, dopiero od pewnego czasu przeżywają rozkwit swojej popularności.

Sprawdź jakie warunki powinien spełniać Twój pierwszy wibrator!

1. Najpierw sprawdź co w łóżku sprawia Ci przyjemność!

Rozróżniamy kilka typów wibrujących zabawek. Warto jest wcześniej poznać swoje upodobania tak, aby w późniejszej konsekwencji nie poczuć rozczarowania oraz nie zniechęcić się do używania wibratora.

Jakie funkcje wibratora mamy do wyboru?

  • waginalne
  • łechtaczkowe
  • króliczki, łączące obie powyższe formy. Dosięgają one zarówno łechtaczki jak i punktu G.

2. Nie przesadzaj z rozmiarem!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wypróbowanie naprawdę dużego rozmiaru może kusić oraz nęcić. To jednak nigdy nie okazuje się dobrym wyborem, szczególnie na pierwszy raz z wibrującym gadżetem. Duże wibratory przeważnie są nieporęczne, mogą sprawiać również ból oraz dyskomfort przy ich użytkowaniu. Na początek warto zainteresować się mniejszymi rozmiarami. Może zamiast rozmiaru wybierzesz wibrator o ciekawszym designie? Na rynku istnieje masa produktów, które przypominają nawet małe dzieła sztuki i zupełnie nie przypominają starych, klasycznych wibratorów!

3. Uwaga na bezpieczeństwo!

Oprócz estetyki oraz funkcjonalności wibratora niezwykle ważną rolę odgrywa materiał, z którego jest on wykonany. Z jakich materiałów najczęściej wykonuje się wibratory?

Najbardziej bezpieczną oraz optymalną opcją jest wybór wibratora wykonanego z silikonu medycznego. Pamiętaj jednak, aby do silikonowego wibratora nie stosować silikonowego lubrykantu czy żelu nawilżającego. Tutaj sprawdzi się jedynie produkt na bazie wody! Sprawdź również czy kupiony wibrator można oddać do reklamacji i jak wiarygodny jest jego producent. To naprawdę ważne!

4. Zwróć uwagę na sposób zasilania!

Co prawda wibratory zasilane na kabel i podłączane na stałe do gniazdka przestały być produkowane (i dobrze!), ale masz do wyboru zabawkę na wymienne baterię, ładowaną kablem usb czy ze specjalnym akumulatorkiem, który ładujemy prądem. Przemyśl, która opcja okaże się dla Ciebie najbardziej wygodna!

5. Cena gra dużą rolę!

W przypadku erotycznych gadżetów jakość to okazuje się być naprawdę istotną kwestią. Nie oszczędzaj na wibratorze, a z pewnością będziesz zadowolona! Tani, kiepski produkt może bardzo łatwo zniechęcić do dalszego użytkowania.

Pamiętaj, wystarczy jeden rzut oka mężczyzny na kobietę z wibratorem i tabletki na potencję mogą okazać się już nieprzydatne!

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *